UŽITEČNÉ INFORMACE

HK KRNOV MLÁDEŽ

Hokej je nejrychlejší kolektivní hra na světě. Celkem hraje hokej po celé planetě více jak 2 milióny chlapců a dívek. Hra je založena na týmové spolupráci, disciplíně a rychlosti. Jakmile hráč vstoupí poprvé na led, začne se učit dovednosti a bude ho to bavit.
Hokej je nádherná hra na dívání, ale ještě lepší je hokej hrát aktivně.

STANOVY KLUBU

Základním posláním Klubu je vytvoření podmínek pro provozování mládežnického ledního hokeje a jeho zpřístupnění širším vrstvám mládeže. Celé stanovy najdete na stránce Stanovy klubu.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Informace o platbách členských příspěvků, jejich výši a další potřebné informace naleznete na stránce Členské příspěvky.

ZDRAVÍ A VÝŽIVA

Pro dosažení tréninkového cíle je správná výživa neodmyslitelná. Jedině strava zajistí tělu všechno, co potřebuje, a doplní to, co mu chybí. Více informací na stránce Zdraví a výživa.

MILUJEME HOKEJ

Být součástí mužstva je nádherný pocit. Hokejisté jsou kamarádi a učí se zároveň disciplíně a zodpovědnosti, hráči musí spolupracovat a vzájemně se podporovat.

RODIČOVSKÉ DESATERO

Náš první bod zní: Bavte se hokejem, uvědomte si, že Váš potomek chodí na hokej pro svou zábavu, nikoliv primárně pro Vaší. Další body naleznete na stránce Rodičovské desatero.

UŽITEČNÉ RADY A TIPY

Chcete zjistit jak si správně utáhnout brusle? Nebo jak si vybrat jejich správnou velikost? Tyto a další rady naleznte na stránce Rady a tipy.