facebook

Hokej Krnov Mládež vás zve na Týden hokeje

Domů > Aktuality > Hokej Krnov Mládež vás zve na Týden hokeje

(10.1.2018)

Přijďte v sobotu 27.1.2018 v 9:45 na Zimním stadionu Krystal v Krnově na akci Týden hokeje 
 
V  sobotu 27.1.2018 v 9:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokej Krnov Mládež ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu Krystal v Krnově akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Michala Piskoře (tel: 602 230 499) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 
 
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 
 
Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.
 
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.
 
Videopozvánku na Týden hokeje najdete zde: https://youtu.be/BnLxXmlMGx0
 
 

Partneři