facebook

Pojď hrát hokej v Krnově

Domů > Aktuality > Pojď hrát hokej v Krnově

(28.9.2019)

V sobotu 28. 9. 2019 v 10:00 se na zimním stadionu Krystal v Krnově sešli rodiče s dětmi k náborové akci v rámci Týdne hokeje pořádanou ve spolupráci s Českým hokejem pod názvem „ Pojď hrát hokej“.

 

Akce Týden hokeje byla zahájena registrací nově příchozích dětí. Registrovaných dětí do projektu Pojď hrát hokej bylo celkem 7. V průběhu registrace dostaly děti drobné náborové dárky. Včetně hokejového dresu, ve kterém pak následně  vyzkoušely své dovednosti na ledě.

Poté se rodiče s dětmi přemístili do šaten našich malých  hráčů   HK Krnov mládež, kde se seznámili s hokejovou  výstrojí  a  při prezentaci si  poslechli jak to funguje v našem klubu a další důležité informace týkající se ledního hokeje a začátků s tímto sportem.

 

Hned po prezentaci se natěšené děti přesunuly na ledovou plochu, kde už je čekali trenéři klubu HK Krnov mládež a jejich pomocníci. Pro děti měli připravené různé hry a dovednostní soutěže. Pro nejmenší byly připravené malé pomocné hrazdičky, aby se i tyto děti lehce   pohybovaly   po ledě.

Zároveň byly  děti u zápasu našich nejmladších hokejistů – přípravky.

 

Nakonec jsme se všichni společně vyfotili, aby měli všichni zúčastnění na tento den pěknou vzpomínku.

Všem účastníkům akce děkujeme a těšíme se na další setkání.

Partneři