facebook

Hokejové soustředění v Šumperku

Domů > Aktuality > Hokejové soustředění v Šumperku

(17.8.2018)

Klub HK Krnov mládež pořádá ve spolupráci s Polským klubem Opole v termínu 20.8. - 25.8.2018 hokejové soustředění v Šumperku.

Odjezd od ZS v Krnově 20.8.(pondělí) v 9 hod, sraz v 8:30 hod.Příjezd do Šumperka kolem oběda,ubytování na hotelu vedle ZS. Příjezd 25.8.2018 kolem 12.30  k ZS v Krnově.

Soustředění se mohou zúčastnit hráči ročníku 2005-2010 (St.+Ml.žáci,3+4 tř.) Tréninky budou probíhat jak na ledě (přibližně 10 tréninkvých jednotek) tak i na suchu (atletický stadion,venkovní hřiště,tělocvična,koupaliště). Ubytování pro všechny děti,treněry a vedoucí je zařízeno v přilehlém hotelu u ZS. Všechna sportoviště jsou umístěna v areálu u ZS.

Hráči si sebou vezmou civilní věci na 5 nocí,kartičku zdravotní pojištovny,hokejovou výstroj, 2 hokejky, florbalovou hůl,plavky, věci na suchou přípravu (trička, trenýrky, tenisky do tělocvičny a na venkovní hřiště, kšiltovku, teplákovou soupravu nebo mikinu, švihadlo.

O děti se bude starat 6 trenérů, trenér brankářů, vedoucí a zdravotník. Soustředění je bráno jako důležitá součást hlavní sezony která začíná počátkem měsíce září (mistrovské zápasy).

Cena za soustředění je 3 200 kč – 5 noc na pokoji (2-3 lůžkové) v případě spaní na nafukovacím lehátku v kulturní místnosti nebo na pokoji bude cena snížena, celodenní strava a pitný režim. Klub HK Krnov mládež hradí autobus, pronájem ledové plochy, tělocvičny a venkovního hřiště.

Nahlásit se je třeba do konce měsíce června(konec suché přípravy) bud u trenérů nebo na sekretariátu na ZS.

Platby lze provádět bud přes bankovní spojení na klub (uvést Šumperk, jméno a přijmení dítěte) nebo hotově na sekretariátu na ZS (klub vydá doklad o zaplacení)

 

Partneři